Kniha návštěv

Re: Fotky

sezona 2014/2015 je zde https://www.fotbalskalicka.cz/fotogalerie/
z jarních zápasů ještě žádné fotky nejsou

FOTBALON.CZ

Ahojte, budeme rádi, když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.
Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí, o kterých se vám doposud jen snilo!

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz
https://www.facebook.com/fotbaloncz

Fotky

Kdy budou fotky ze zápasu? ???

Zimní příprava + Jarní sezóna

Nazdárek mí bývalí spoluhráči a trenéři. Nemám moc času vás sledovat. Mám teď jiné fotbalové povinnosti s fotbalovým potěrem :) . Jen mě zajímá jak se připravujete na jarní část sezóny ? Nějaké zápasy máte ? Jinak vám všem přeji další super výsledky , fotbalové štěstí a zdraví :) :) Kivi

Krásné Vánoce

Kluci, fanoušci a přátelé, přejeme Vám všem krásné a ničím nerušené Vánoce:) Hlavně plno zdravíčka!!!!!L+L

fotbal

To jsou silné slova...Arogantní,ataky,napadání. Tak nevím,píšeš pod anonymem,kritizuješ,ale že jsem se taky poprvé do Tebe opřel tak to už je arogance ,napadání atd. A kdyby jsi se chtěl bavit jenom o fotbale , tak to jde i jinak,nemyslíš? A o té "učenosti z nebe" ,nevím,jestli jsem dobrý nebo špatný trenér ,ale dělám to rád a baví mě to. A jestli si myslíš,že to je jen v den zápasu sesmolit nějakou sestavu,tak se pleteš. Tak se měj. Radim Švábek

Díky:)

Kluci, bojovnost byla obrovská a bylo se na co dívat. Zasloužilo to, aspoň bodík, ale soupeř nám bohužel pro nás, vlepil nádhernou nechytatelnou branku. Držím palce na jaro a budu i nadále fandit. Díky za krásné podzimní sportovní zážitky.

re:re: Újezdec + Býškovice

Nejde o odtajnění. Nechci se vměšovat do vašeho fotbalu. Jen mě zaráží z jakou "vervou" hraje váš zadní stoper. Dělá chyby a vůbec nejeví zájem je napravovat. Hlavu dolů a jde se.

Re: re:re: Újezdec + Býškovice

To se lehce píše. Práce stopera je pro diváka nejvíc viditelná. Ano, udělal chybu, ale fotbal je i o chybách. R. Švábek.

Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Radime, docela tohoto týpka nechápu,co se mu vlastně nelíbí? Záloha nebo stopér? Trošku mele páté přes deváté! Zase jeden super fanda.Bude opravdu lepší, když se do toho nebude vměšovat!!!Radime, okomentoval jsi mu to dobře!I fanoušci si musí hold uvědomit, že je to týmová práce a každý jedinec může udělat chybu!Kluci, bojujte i nadále, jste všichni skvělí!!!

Přidat nový příspěvek