Kniha návštěv

re:re: Újezdec + Býškovice

Nejde o odtajnění. Nechci se vměšovat do vašeho fotbalu. Jen mě zaráží z jakou "vervou" hraje váš zadní stoper. Dělá chyby a vůbec nejeví zájem je napravovat. Hlavu dolů a jde se.

Re: re:re: Újezdec + Býškovice

To se lehce píše. Práce stopera je pro diváka nejvíc viditelná. Ano, udělal chybu, ale fotbal je i o chybách. R. Švábek.

Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Radime, docela tohoto týpka nechápu,co se mu vlastně nelíbí? Záloha nebo stopér? Trošku mele páté přes deváté! Zase jeden super fanda.Bude opravdu lepší, když se do toho nebude vměšovat!!!Radime, okomentoval jsi mu to dobře!I fanoušci si musí hold uvědomit, že je to týmová práce a každý jedinec může udělat chybu!Kluci, bojujte i nadále, jste všichni skvělí!!!

Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Tak pro fanouška Lenku. Příspěvky to byli dva a na sobě nezávislé. Jeden o útočníkovi v záloze a druhý o špatné obraně. Nevím co v klubu zastáváte, ale být arogantní k fanouškům není asi moc dobré. Napsal jsem dotaz a tím to končí.Jestli se nesmí Skalička kritizovat , tak to sorry ... Vždy by měla být nějaká sebereflexe !!

Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Náš tým samozřejmě kritiku snese. Fotbal se hraje pro fanoušky. Chyby si hráči i já uvědomujeme. Mrzí mě, že když jsme hladce postupovali přes jiné soupeře, pochvalu jsi nenapsal, ale teď se do nás trefuješ. Takže jak jsi sám napsal - vždy by měla být nějaká sebereflexe :- ) R. Švábek.

Re: Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Jasan, nenapsal jsem chválu, tu tady psali jiní. Samozřejmě, že čtvrté místo je pro nováčka super úspěch, jen mě štve ( i jiné fandy ), zbytečně prohrané čtyři zápasy po sobě. Jakož to i sebemenší změny vzákladní sestavě po neúspěších.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Zbytečné prohry ? To jaksi nechápu. Asi máš na mysli ,že nebyla sebemenší změna v sestavě po NEÚSPĚŠÍCH. Nechceš nám dělat poradce, protože tomu jak vidno rozumíš. Klidně můžeš tady ty změny napsat. Samozřejmě anonymně... Jinak si myslím,že čtvrté místo je super a tím bych tuto diskuzi ukončil. Radim Švábek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

A jéje. Asi jsem trefil hřebíček na hlavičku. Ano, myslím si, že fotbalu rozumím, ale poradce vám dělat opravdu nechci. Nemám rád arogantní chování. Anonymně píši proto, protože nechci být terčem podobných ataků, jaký jsi předvedl v předcházejícím příspěvku. Jak říkáš ukončíme tuto diskusi. Jak se říká " učený z nebe nespadnul ", ale tady asi ano. Ať si udělá obrázek každý sám. Já se chtěl bavit o fotbale a ne přejít na osobní napadání.

Újezdec

Nachápu , jak můžete dát nejlepšího střelce do zálohy. Obrana = jedná velká katastrofa.

Re: Újezdec

Takové anonymy mám nejraději...ale přesto odpovím. Na tento zápas jsem neměl ani jednoho středního záložníka. A ohledně obrany...najednou katastrofa? Tak se odtajni a na domácím zápase si o tom klidně pohovoříme. Radim

Přidat nový příspěvek