Kniha návštěv

Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Tak pro fanouška Lenku. Příspěvky to byli dva a na sobě nezávislé. Jeden o útočníkovi v záloze a druhý o špatné obraně. Nevím co v klubu zastáváte, ale být arogantní k fanouškům není asi moc dobré. Napsal jsem dotaz a tím to končí.Jestli se nesmí Skalička kritizovat , tak to sorry ... Vždy by měla být nějaká sebereflexe !!

Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Náš tým samozřejmě kritiku snese. Fotbal se hraje pro fanoušky. Chyby si hráči i já uvědomujeme. Mrzí mě, že když jsme hladce postupovali přes jiné soupeře, pochvalu jsi nenapsal, ale teď se do nás trefuješ. Takže jak jsi sám napsal - vždy by měla být nějaká sebereflexe :- ) R. Švábek.

Re: Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Jasan, nenapsal jsem chválu, tu tady psali jiní. Samozřejmě, že čtvrté místo je pro nováčka super úspěch, jen mě štve ( i jiné fandy ), zbytečně prohrané čtyři zápasy po sobě. Jakož to i sebemenší změny vzákladní sestavě po neúspěších.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

Zbytečné prohry ? To jaksi nechápu. Asi máš na mysli ,že nebyla sebemenší změna v sestavě po NEÚSPĚŠÍCH. Nechceš nám dělat poradce, protože tomu jak vidno rozumíš. Klidně můžeš tady ty změny napsat. Samozřejmě anonymně... Jinak si myslím,že čtvrté místo je super a tím bych tuto diskuzi ukončil. Radim Švábek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:re: Újezdec + Býškovice

A jéje. Asi jsem trefil hřebíček na hlavičku. Ano, myslím si, že fotbalu rozumím, ale poradce vám dělat opravdu nechci. Nemám rád arogantní chování. Anonymně píši proto, protože nechci být terčem podobných ataků, jaký jsi předvedl v předcházejícím příspěvku. Jak říkáš ukončíme tuto diskusi. Jak se říká " učený z nebe nespadnul ", ale tady asi ano. Ať si udělá obrázek každý sám. Já se chtěl bavit o fotbale a ne přejít na osobní napadání.

Újezdec

Nachápu , jak můžete dát nejlepšího střelce do zálohy. Obrana = jedná velká katastrofa.

Re: Újezdec

Takové anonymy mám nejraději...ale přesto odpovím. Na tento zápas jsem neměl ani jednoho středního záložníka. A ohledně obrany...najednou katastrofa? Tak se odtajni a na domácím zápase si o tom klidně pohovoříme. Radim

Re: Re: Újezdec

Ahoj, nejde o odtajnění, nemíním se nijak plést do vašeho fotbalu. Jen se stačí podívat na střed obrany s jakou hraje "vervou" a jak to vlastně organizuje.

Re: Re: Újezdec

Nejde o odtajnění. Nechci se vměšovat. Jen mě zaráží s jakou "verou" vám hraje zadní stoper. Dělá chyby a vůbec ho to nebaví je napravovat. Hlavu dolů a jde se.

Skalička - bílý balet

Chlapi, vy to prostě "válcujete" - jste opravdu borci! Bohužel mi moje práce neumožňuje chodit na Vaše zápasy, ale když je čas, vždy rád přijdu se podívat na hezký fotbal, který hrajete!

Přidat nový příspěvek