Brodek u Přerova "B" - Skalička 4:2 (2:2)

Tomáš Křupala - Jiří Sadílek, Laďa Bartoš, Kuba Schwarz, Tomáš Ševčík - Michal Švenda, Roman Grygar, Patrik Jedlička, Ondřej Kunz - Škuta Jaroslav, Vozák Lukáš
Střídali: Kočnar Dušan, Adámek Tomáš, Valchař Jiří

Branky:

Vozák Lukáš, Jedlička Patrik

Očima Trenéra:

V sobotu 23.8.2014 jsme odehráli mistrovské utkání v Brodku u Přerova "B", kde jsme zajížděli v oslabené sestavě, což se trochu projevilo na hře. Do utkání vstoupili domácí aktivnější, z čehož pramenila jejich vedoucí branka. Ovšem během chvilky se po pěkně akce podařilo vyrovnat zásluhou Lukáše Vozáka. Poté se hra vyrovnala, ovšem ani jeden tým si nedokázal vytvořit větší šanci. Změna skóre přišla 10 minut před koncem pvního poločasu, kdyse domácí opět dostali do vedení. Náš tým to, ale nepoložilo a během chvilky srovnal nádherným volejem Patrika Jedlička na 2:2. Za nerozhodného se stavu se šlo i do kabiny. Druhý poločas byl z naší strany horší, z toho důvodu, že jsme neproměňovali velké šnce, dali tyčku a spojnici brány, což nás taky stálo 3 body. Domácí přidali ve druhém polačase 2 branky a vyhráli 4:2.