Lipník nad Bečvou B - Skalička 1:5 (0:2)

Tomáš Křupala - Tomáš Ševčík, Laďa Bartoš, Honza Neubauer, Petr Vaňek - Michal Švenda, Jiří Valchař, Jakub Schwarz, Roman Grygar, Jarek Škuta, Josef Škuta

Lukáš Vozák, Tomáš Adámek, Laďa Duchoň

Branky:

2x Jarek Škuta, Pepa Škuta, Roman Grygar, Tomáš Adámek

Očima trenéra:

V sobotu 7.9. jsme odjížděli k dalšímu zápasu, tentokrát byl naším soupeřem Lipník B, který hraje v Dolním Újezdě. Zápas začal v 16:00 a od začátku jsme měli velkou převahu, kterou jsme bohužel nedokázali proměnit v brzké vedení. Od 15. minuty se hra trochu vyrovnala, ale to netrvalo dlouho a konečně jsme se dostali do vedení. Do konce poločasu jsme přidali i druhý gól. Začátek druhé půlky jsme vlastní chybou ve středu hřiště a zmatky v obraně održeli branku. To nás, ale nepoložilo a stále jsme byli v tlaku, a soupeře jsme jasně přehrávali. Vstřelili jsme ještě 3 branky, ale mohlo jich být i klidně 8. Za zmínku stojí parádní branka Romana Grygara, který nechytatelnou ranou z půlky nedal brankáři šanci. V sobotu nás čeká derby proti Hustopečím, tak nás přijděte povzbudit. Radim Švábek