Kamil Vícha - Jan Neubauer, Laďa Bartoš, Patrik Jedlička, Jiří Sadílek - Roman Grygar, Jiří Valchař, Jakub Schwarz, Michal Švenda - Jarek Škuta, Josef Škuta

Tomáš Ševčík, Lukáš Vozák, Petr Vaněk, Tomáš Křupala, Laďa Duchoň

Branky:

2x Jarek Škuta, 1x Roman Grygar

Očima trenéra:

V neděli 5. 10. jsme společně s fanoušky odjeli autobusem na další zápas. Tentokrát nás čekala delší cesta a to až do Lobodic u Tovačova. Zápas začal oboustraným oťukáváním, ale jak už je u nás trochu zvykem, tak jsme po chybě obdrželi první branku. Již minule jsme psal o tom, že nám to tak zřejmě  vyhovuje, nejdřív prohrávat, ale poté začneme hrát lepší fotbal. Kluci vrátili hru na zem  a začali diktovat tempo hry. Přišlo brzké vyrovnání z kopačky Jardy Škuty a  několik dalších slibných šancí. Soupeř občas zahrozil, ale vše jsme zvládli a do konce poločasu jsme šli do vedení brankou Romana Grygara. Po přestávce se hra mírně vyrovnala, ale nadále jsme měli navrch. Posledních 30 minut to byl boj o naši výhru. Jako už několikrát se ukázalo, že máme i silnou lavičku náhradníků, kteří hru oživí a soupeře překvapí svou fotbalovostí a to se stalo i v Lobodicích. Po krásné přihrávce od Lukáše Vozáka zvýšil skoro z nulového úhlu na 3:1 Jarda Škuta. Výsledek vzdržel až do konce, my jsme si připsali další 3 body do tabulky a jsme stále na jejím prvním místě. Na závěr chci napsat, že jsem na náš tým opravdu pyšný a doufám, že nám to vydrží co nejdéle. Radim Švábek.