Skalička - Býškovice/Horní Újezd 1:2 (0:2)

Tomáš Křupala - Petr Vaněk, Laďa Bartoš, Jan Neubauer, Tomáš Ševčík - Roman Grygar, Patrik Jedlička, Jiří Valchař, Michal Švenda - Jaroslav Škuta, Josef Škuta

Roman Grygar

Střídali:

Ondra Kunz, Lukáš Vozák, Laďa Duchoň

Očima trenéra:

Noc a den. V sobotu 1.11. 2014 jsme odehráli poslední zápas na domácí půdě proti prvnímu celku Okresního přeboru a to Býškovicím/Hornímu Újezdu. První poločas byl z naší strany velmi bojácný. Neměli jsme důraz na balón, přechodová část byla mizerná a dělali jsme spoustu chyb, které soupeř nemilosrdně trestal. Ztráta míče ve středu hřiště znamenala první branku. Místo toho, abychom se vzpamatovali, opět jsme kupili samé nepřesnosti. V závěru poločasu jsme po další zbytečné chybě obdrželi branku na 2:0. A skončila noc. Po přestávce přišel na hřiště jiný tým. U všeho jsme byli dřív, soupeře jsme tlačili a zásluhou krásné branky jsme snížili na stav 2:1. Nadále jsme měli převahu, ale i přes pár šancí jsme gól bohužel nedali. Soupeř takticky zdržoval, kouskoval hru a to mu stačilo. V poslední vteřině jsme mohli vyrovnat, ale nepodařilo se. Je velká škoda, že jsme od začátku nehráli jako v druhé půli zápasu, ale doufám, že poslední bitvu v Opatovicích zvládneme a zakončíme podzim do třetího místa. R. Švábek.