Kamil Vícha - Roman Huf Jiří Sadílek Laďa Bartoš Tomáš Ševčík - Roman Grygar Jakub Schwarz Patrik Jedlička Jiří Valchař - Jarek Škuta Lukáš Vozák

Petr Vaněk Tomáš Adámek Tomáš Křupala Michal Švenda

Branka:

Jarek Škuta

Očima trenéra:

V sobotu 13.9.2014 jsme odehráli místní derby s fotbalisty z Hustopeč. Zápas jsme začali lépe a již ve třetí minutě jsme šli do vedení brankou Jardy Škuty.  Prvních patnáct minut jsme měli tlak, ale hra se postupně vyrovnávala. Do konce poločasu už žádná branka nepadla, takže jsme do šaten odcházeli s vedením 1:0. Po přestávce měli hráči Hustopeč více gólových příležitostí, ale skvělými výkony brankáře jsme stále drželi vedení. Bohužel jsme v 82. minutě po několika tečích inkasovali branku. Posledních pár minut jsme se snažili skóre zvrátit v náš prospěch, ale neujala se ani dělovka z půlky hřiště Romana Grygara. Zápas tedy skončil stavem 1:1. Myslím si, že remíza byla spravedlivá. Chtěl bych pochválit celý tým a vyzdvihnout výkon brankáře Kamila Víchy. V sobotu 20.9. zajíždíme na horkou půdu do Želátovic, tak nám držte palce. Radim Švábek.