Lukáš Vozák, Tomáš Ševčík, Tomáš Adámek, Laďa Duchoň, Kamil Vícha

Branky:

3x Jarek Škuta, Petr Vaňek, Jiří Valchař

Očima trenéra:

V sobotu 27.9. jsme doma opět během pár týdnů přivítali tým ze Soběchleb. První zápas, který jsme odehráli v rámci Poháru České pošty, jsme prohráli 2:1. Měli jsme tedy co vracet. Zápas se odehrál na velmi těžkém terénu a byl to skoro až do konce tvrdý boj. Soupeř se ujal vedení po našem faulu v šestnáctce a následném pokutovém kopu. Hra byla po celý poločas velmi silová a na kombinace nebylo příliš prostoru. Vyrovnání přišlo naštěstí brzy a postaral se o něj krásnou střelou sváteční střelec Petr Vaněk. Do konce poločasu jsme skóre otočili v náš prospěch po vydařené akci Patrika Jedličky, který přesně našel Jardu Škutu a do šaten jsme odcházeli s vedením 2:1. Po přestávce soupeř laciným gólem z trestného kopu a našim nedorozuměním obrany s brankářem srovnal na 2:2. Nás to ale nezlomilo a po chvíli jsme z protiútoku šli opět do vedení. Od té doby jsme začali soupeře přehrávat. Zásluhou Jardy Škuty, který dal nakonec hattrick, jsme zvýšili naše vedení a gólem Jirky Valchaře jsme dosáhli konečného výsledku 5:2, který nás stále drží na prvním místě v tabulce Okresního přeboru. Zápas to byl fyzicky velmi náročný a proto jsem rád, že jsme ho zvládli. Klukům patří poděkování a to všem. Radim Švábek.