Sestava:

Střídali:

Lukáš Vozák, Tomáš Křupala, Laďa Duchoň

Očima trenéra:

V sobotu 25.10. 2014 nás čekal těžký zápas v Újezdci. I přes chybějící střední zálohy jsem byl v klidu a čekal jsem dobrý fotbal. První poločas jsme měli mírnou převahu i vyložené šance. Bohužel se žádná neujala a tak poločas skončil skórem 0:0. Druhou půlku jsme začali opět náporem, ale branková konstrukce byla proti tomu, abychom šli do vedení. A jak už to ve fotbale bývá, po spálených šancích jsme dostali první gól a od té chvíle se hra kouskovala fauly, zbytečnými debatami s rozhodčím a to samozřejmě nebylo dobře. Po zbytečné ztrátě soupeř zvýšil na 2:0 a už jsme neměli čas a ani vnitřní sílu stav snížit nebo vyrovnat. Přesto nelze mužstvu upřít bojovnost oproti zápase v Bochoři. Nálada po zápase byla v kabině i přes porážku dobrá a to je to hlavní.       I když jsem už zaslechl, že jsme zase prohráli, holt všechno vyhrát nelze. Klukům za mě patří dík. A přijďte se podívat na poslední podzimní domácí zápas, který sehrajeme s prvním týmem tabulky. Díky, Radim Švábek.