Kamil Vícha - Laďa Duchoň Laďa Bartoš Jiří Sadílek Tomáš Ševčík - Ondra Kunz Jakub Schwarz Jiří Valchař Roman Grygar - Jarek Škuta Michal Švenda

Lukáš Vozák Tomáš Křupala

Branky:

2x Jarek Škuta Roman Grygar

Očima trenéra:

V sobotu 20.9. jsme v oslabené sestavě, kdy nám chybělo 6 hráčů, odjížděli na horkou půdu do Želatovic, kde jsme odehráli zápas s místním klubem B. V kabině jsme si řekli, že se nebudeme stresovat a zahrajeme si fotbal. Začátek byl z naší strany nervozní a hra po zemi se nám nedařila, ale jistými zákroky nás podržel brankář. I přesto šli domácí do vedení. Snažili jsme se kluky uklidnit a to se nám povedlo. Po obdržené brance jako by se vše otočilo a kluci začali makat tak, že jsme začali soupeře přehrávat. Vzápětí jsme srovnali brankou Jardy Škuty a zanedlouho jsme šli do vedení po přímém kopu Romana Grygara. Poločas jsme tedy vyhráli 2:1. V kabině jsem viděl na hráčích touhu vyhrát a to se projevilo po celý druhý poločas. Měli jsme více ze hry, kluci si pomáhali a i šancí ke zvýšení skóre bylo dost. Soupeř občas zahrozil, ale buď obrana nebo brankář vše vyřešili. 20 minut před koncem pojistil po rohovém kopu naše vedení na 3:1 opět Jarda Škuta.  V závěru jsme měli dvě velké šance, ale zůstaly nevyužity. Konečné skóre tedy 3:1 pro TJ Sokol Skalička. Jako trenér musím napsat, že jsem na kluky velmi pyšný za předvedený výkon a výhra nás posunula na 1.místo Okresního přeboru. A na závěr trochu úsměvu...Křupy, příště to DÁŠ. Radim Švábek.