DATUM DEN ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE STŘELCI POZNÁMKA
21. Března So 15:00     Skalička Opatovice "B"       2:1  Neubauer Jan, Grygar Roman                              
29. Března Ne 10:00 Domaželice "A"    Skalička 2:2 (1:2) Jedlička Patrik, Neubauer Jan  
4. Dubna So 15:30 Skalička Bordek "B" 4:0 (2:0)   2x Jedlička Patrik, Neubauer Jan, Škuta Jarek Odloženo
11. Dubna So 16:00 Lázníky Skalička 2:2 (1:0) Neubauer Jan  
18. Dubna So 16:00 Skalička Lipník n/B "B" 7:4 (4:2)    3x Škuta Jarek, Škuta Josef, Roman Grygar,
Neubauer Jan (p.),Švenda Michal (p.)
 
26. Dubna Ne 16:00 Hustopeče Skalička 2:0 (1:0)    
2. Května So 16:30 Skalička Želatovice "B" 5:3 (3:3) 3x Škuta Jarek, Neubauer Jan, Lukáš Vozák  
10. Května Ne 10:00 Soběchleby Skalička 3:1 (2:1) Škuta Jarek  
16. Května So 16:30 Skalička Lobodice 3:0   Kontumačně
23. Května So 16:30 Stará Ves Skalička 1:0 (1:0)    
30. Května So 16:30 Skalička Bochoř 7:1 (3:1)  3x Škuta Jarek, Huf Roman, Jedlička Patrik,
 Neubauer Jan, Valchař Jiří
 
6. Června So 16:30 Skalička Újezdec 1:1 (0:1) Škuta Jarek  
13. Června      So 16:30 Horní Újezd Skalička 2:1 (1:1)    
               

 

DATUM DEN ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ SKÓRE STŘELCI POZNÁMKA
13.Srpna St 17:30 Skalička Soběchleby 1:3 Škuta Jarek pohár
16.Srpna So 16:30 Skalička Domaželice 4:1 (1:1) 2x Škuta Jarek, Neubauer Jan, Vozák Lukáš  
23.Srpna So 16:30   Brodek "B" Skalička 4:2 (2:2) Vozák Lukáš, Jedlička Patrik  
26. Srpna Út 17:30 Skalička Tatran Všechovice 3:5 Škuta Jarek 2x, Grygar Roman přátelský
30.Srpna Ne 16:30 Skalička Lázníky 5:1 (2:2)   Škuta Jarek 2x, Vozák Lukáš 2x, Vaňek Petr  
6. Září So 16:00 Lipník n/B "B" Skalička 1:5 (0:2) Škuta Jarek 2x, Škuta Josef, Grygar Roman,
 Adámek Tomáš
 
13. Září So 16:00 Skalička Hustopeče 1:1 (1:0) Škuta Jarek  
20. Září So 15:30 Želatovice B Skalička 1:3 (1:2) 2x Škuta Jarek Grygar Roman  
27. Září So 15:30 Skalička Soběchleby 5:2 (2:1) 3x Škuta Jarek, Vaněk Petr, Valchař Jiří  
5. Října Ne 15:00 Lobodice Skalička 1:3 (1:2) 2x Škuta Jarek, Grygar Roman  
11. Října So 15:00 Skalička Stará Ves 3:0 (2:0) 3x Škuta Jarek  
19. Října Ne 14:30 Bochoř Skalička 3:2 (1:1) Grygar Roman, Jedlička Patrik  
25. Října So 13:30 Újezdec Skalička 2:0(0:0)    
1. Listopadu So 13:00 Skalička H. Újezd 1:2 (0:2) Grygar Roman  
9. Listopadu Ne 13:15 Opatovice B. Skalička 1:0 (0:0)