Tým Body Z V R P Skóre +/-
  1 FK Spartak Lipník nad Bečvou B 52 22 15 7 0 78:19 19
  2 FKM Opatovice-Všechovice B 48 22 15 3 4 67:24 15
  3 Sokol Skalička 40 22 11 7 4 51:32 7
  4 Sokol Bělotín B 39 22 13 0 9 54:41 6
  5 Sokol Jezernice 31 22 9 4 9 39:37 -2
  6 Žákovice 28 22 8 4 10 42:45 -5
  7 Sokol Drahotuše 28 22 8 4 10 38:73 -5
  8 Sokol Prosenice 26 22 7 5 10 32:37 -7
  9 FC Beňov B 26 22 8 2 12 56:68 -7
  10 TJ Sokol Radslavice B 23 22 6 5 11 53:65 -10
  11 Sokol Horní Nětčice 20 22 6 2 14 27:51 -13
  12 Sokol Černotín 12 22 3 3 16 27:72 -21
                   
2.kolo            
So 13.08. Černotín - Drahotuše 2:1            
So 13.08. Radslavice B - Bělotín B 1:4            
So 13.08. Lipník B - Žákovice 1:3            
So 13.08. Skalička - Beňov B 1:3            
So 13.08. Opatovice - Vš B - Prosenice 1:6            
So 13.08. Jezernice - Horní Nětčice 2:4            
3.kolo            
So 20.08. Horní Nětčice - Černotín 3:1            
So 20.08. Prosenice - Jezernice 8:1            
So 20.08. Beňov B - Opatovice - Vš B 3:1            
So 20.08. Žákovice - Skalička 5:0            
So 20.08. Bělotín B - Lipník B 1:1            
So 20.08. Drahotuše - Radslavice B 2:1            
4.kolo            
So 27.08. Černotín - Radslavice B 3:1            
So 27.08. Lipník B - Drahotuše 3:1            
So 27.08. Skalička - Bělotín B 1:3            
So 27.08. Opatovice - Vš B - Žákovice 0:1            
So 27.08. Jezernice - Beňov B 1:1            
So 27.08. Horní Nětčice - Prosenice 3:3            
5.kolo            
So 03.09. Prosenice - Černotín 3:1            
So 03.09. Beňov B - Horní Nětčice 3:1            
So 03.09. Žákovice - Jezernice 1:3            
So 03.09. Bělotín B - Opatovice - Vš B 0:1            
So 03.09. Drahotuše - Skalička 1:1            
So 03.09. Radslavice B - Lipník B 3:3            
6.kolo            
So 10.09. Černotín - Lipník B 0:4            
So 10.09. Skalička - Radslavice B 3:0            
So 10.09. Opatovice - Vš B - Drahotuše 9:0            
So 10.09. Jezernice - Bělotín B 2:0            
So 10.09. Horní Nětčice - Žákovice 0:2            
So 10.09. Prosenice - Beňov B 5:1            
7.kolo            
So 17.09. Beňov B - Černotín 2:3            
So 17.09. Žákovice - Prosenice 0:1            
So 17.09. Bělotín B - Horní Nětčice 2:1            
So 17.09. Drahotuše - Jezernice 2:0            
So 17.09. Radslavice B - Opatovice - Vš B 1:1            
So 17.09. Lipník B - Skalička 1:1            
8.kolo            
So 24.09. Černotín - Skalička 0:5            
So 24.09. Opatovice - Vš B - Lipník B 0:1            
So 24.09. Jezernice - Radslavice B 3:2            
So 24.09. Horní Nětčice - Drahotuše 2:3            
So 24.09. Prosenice - Bělotín B 2:0            
So 24.09. Beňov B - Žákovice 3:5            
1.kolo            
St 28.09. Jezernice - Černotín 0:0            
St 28.09. Horní Nětčice - Opatovice - Vš B 0:2            
St 28.09. Prosenice - Skalička 2:2            
St 28.09. Beňov B - Lipník B 2:4            
St 28.09. Žákovice - Radslavice B 1:3            
St 28.09. Bělotín B - Drahotuše 3:0            
9.kolo            
So 01.10. Žákovice - Černotín 1:0            
So 01.10. Bělotín B - Beňov B 5:0            
So 01.10. Drahotuše - Prosenice 1:1            
So 01.10. Radslavice B - Horní Nětčice 3:0            
So 01.10. Lipník B - Jezernice 4:1            
So 01.10. Skalička - Opatovice - Vš B 0:2            
10.kolo            
So 08.10. Černotín - Opatovice - Vš B 2:3            
So 08.10. Jezernice - Skalička 5:0            
So 08.10. Horní Nětčice - Lipník B 0:0            
So 08.10. Prosenice - Radslavice B 1:2            
So 08.10. Beňov B - Drahotuše 13:0            
So 08.10. Žákovice - Bělotín B 1:3            
11.kolo            
So 15.10. Bělotín B - Černotín 2:0            
So 15.10. Drahotuše - Žákovice 1:4            
So 15.10. Radslavice B - Beňov B 10:0            
So 15.10. Lipník B - Prosenice 1:1            
So 15.10. Skalička - Horní Nětčice 3:0            
So 15.10. Opatovice - Vš B - Jezernice 4:1            
12.kolo            
So 07.04. Černotín - Jezernice 0:4            
So 07.04. Opatovice - Vš B - Horní Nětčice 6:1            
So 07.04. Skalička - Prosenice 2:0            
So 07.04. Lipník B - Beňov B 4:0            
So 07.04. Radslavice B - Žákovice 3:3            
So 07.04. Drahotuše - Bělotín B 1:6            
13.kolo            
So 14.04. Drahotuše - Černotín 6:2            
So 14.04. Bělotín B - Radslavice B 7:0            
So 14.04. Žákovice - Lipník B 1:2            
So 14.04. Beňov B - Skalička 3:4            
So 14.04. Prosenice - Opatovice - Vš B 0:2            
So 14.04. Horní Nětčice - Jezernice 2:1            
14.kolo            
So 21.04. Černotín - Horní Nětčice 1:3            
So 21.04. Jezernice - Prosenice 2:1            
So 21.04. Opatovice - Vš B - Beňov B 0:1            
So 21.04. Skalička - Žákovice 1:1            
So 21.04. Lipník B - Bělotín B 4:0            
So 21.04. Radslavice B - Drahotuše 0:2            
15.kolo            
So 28.04. Radslavice B - Černotín 1:2            
So 28.04. Drahotuše - Lipník B 1:7            
So 28.04. Bělotín B - Skalička 2:1            
So 28.04. Žákovice - Opatovice - Vš B 0:1            
So 28.04. Beňov B - Jezernice 3:3            
So 28.04. Prosenice - Horní Nětčice 2:0            
16.kolo            
So 05.05. Černotín - Prosenice 1:1            
So 05.05. Horní Nětčice - Beňov B 3:0            
So 05.05. Jezernice - Žákovice 2:0            
So 05.05. Opatovice - Vš B - Bělotín B 1:2            
So 05.05. Skalička - Drahotuše 0:2            
So 05.05. Lipník B - Radslavice B 6:3            
17.kolo            
So 12.05. Lipník B - Černotín 7:0            
So 12.05. Radslavice B - Skalička 2:2            
So 12.05. Drahotuše - Opatovice - Vš B 4:2            
So 12.05. Bělotín B - Jezernice 1:0            
So 12.05. Žákovice - Horní Nětčice 2:2            
So 12.05. Beňov B - Prosenice 1:0            
18.kolo            
So 19.05. Černotín - Beňov B 1:3            
So 19.05. Prosenice - Žákovice 1:2            
So 19.05. Horní Nětčice - Bělotín B 0:4            
So 19.05. Jezernice - Drahotuše 2:3            
So 19.05. Opatovice - Vš B - Radslavice B 4:1            
So 19.05. Skalička - Lipník B 1:1            
19.kolo            
So 26.05. Skalička - Černotín 3:1            
So 26.05. Lipník B - Opatovice - Vš B 0:0            
So 26.05. Radslavice B - Jezernice 1:1            
So 26.05. Drahotuše - Horní Nětčice 1:0            
So 26.05. Bělotín B - Prosenice 5:0            
So 26.05. Žákovice - Beňov B 6:1            
20.kolo            
So 02.06. Černotín - Žákovice 1:4            
So 02.06. Beňov B - Bělotín B 4:2            
So 02.06. Prosenice - Drahotuše 1:0            
So 02.06. Horní Nětčice - Radslavice B 4:1            
So 02.06. Jezernice - Lipník B 0:2            
So 02.06. Opatovice - Vš B - Skalička 4:4            
21.kolo            
So 09.06. Skalička - Jezernice 5:1            
So 09.06. Radslavice B - Prosenice 2:6            
Ne 10.06. Opatovice - Vš B - Černotín 8:3            
Ne 10.06. Drahotuše - Beňov B 2:3            
Ne 10.06. Bělotín B - Žákovice 1:4            
Ne 10.06. Lipník B - Horní Nětčice 7:2            
22.kolo            
So 16.06. Žákovice - Drahotuše 2:2            
So 16.06. Prosenice - Lipník B 0:0            
Ne 17.06. Jezernice - Opatovice - Vš B 0:3            
Ne 17.06. Černotín - Bělotín B 2:6            
Ne 17.06. Beňov B - Radslavice B 10:2            
Ne 17.06. Horní Nětčice - Skalička 1:3