Tým Body Z V R P Skóre +/-
  1 KMK Zubr Přerov 52 22 17 1 4 68:31 19
  2 Žákovice 49 22 16 1 5 77:35 16
  3 Bělotín B 43 22 13 4 5 62:35 10
  4 Skalička 41 22 13 2 7 62:37 8
  5 Lázníky 33 22 10 3 9 49:40 -3
  6 FC Dukla Hranice 33 22 10 3 9 61.62 0
  7 Prosenice 31 22 9 4 9 56:49 -2
  8 Drahotuše 31 22 9 4 9 46:59 1
  9 Horní Nětčice 26 22 7 5 10 49:60 -7
  10 Jezernice 16 22 4 4 14 36:72 -17
  11 Potštát 13 22 3 4 15 30:67 -20
  12 Černotín 10 22 3 1 18 31:80 -23
                   
3.kolo            
So 25.08. Žákovice - Jezernice 4:0 (0:0)            
So 25.08. KMK Přerov - Lazníky 3:0 (1:0)            
So 25.08. Drahotuše - Prosenice 0:1 (0:0)            
Ne 26.08. Skalička - Potštát 4:0 (2:0)            
Ne 26.08. Bělotín B - Dukla Hranice 4:1 (0:1)            
Ne 26.08. Horní Nětčice - Černotín 2:2 (2:0)            
                   
4.kolo            
So 01.09. Dukla Hranice - KMK Přerov 3:3 (2:0)            
So 01.09. Potštát - Bělotín B 1:2 (1:1)            
Ne 02.09. Jezernice - Skalička 1:0 (0:0)            
Ne 02.09. Černotín - Prosenice 3:1 (1:0)            
Ne 02.09. Lazníky - Drahotuše 2:3 (1:1)            
Ne 02.09. Horní Nětčice - Žákovice 1:2 (0:0)            
5.kolo            
So 08.09. Žákovice - Černotín 4:1 (2:0)            
So 08.09. Skalička - Horní Nětčice 3:0 (0:0)            
So 08.09. KMK Přerov - Potštát 5:1 (4:1)            
So 08.09. Drahotuše - Dukla Hranice 3:0 (2:0)            
So 08.09. Prosenice - Lazníky 3:2 (2:1)            
Ne 09.09. Bělotín B - Jezernice 3:2 (2:0)            
6.kolo            
So 15.09. Dukla Hranice - Prosenice 3:2 (2:0)            
So 15.09. Potštát - Drahotuše 1:5 (1:2)            
So 15.09. Žákovice - Skalička 4:2 (3:1)            
Ne 16.09. Jezernice - KMK Přerov 1:4 (0:0)            
Ne 16.09. Černotín - Lazníky 1:2 (0:1)            
Ne 16.09. Horní Nětčice - Bělotín B 3:3 (0:0)            
7.kolo            
So 22.09. KMK Přerov - Horní Nětčice 5:2 (1:1)            
So 22.09. Drahotuše - Jezernice 2:2 (1:1)            
So 22.09. Prosenice - Potštát 3:4 (2:2)            
Ne 23.09. Bělotín B - Žákovice 4:2 (1:1)            
Ne 23.09. Skalička - Černotín 5:3 (2:3)            
Ne 23.09. Lazníky - Dukla Hranice 1:3 (1:1)            
8.kolo            
So 29.09. Potštát - Lazníky 0:1 (0:0)            
So 29.09. Žákovice - KMK Přerov 2:3 (1:1)            
So 29.09. Skalička - Bělotín B 2:0 (1:0)            
Ne 30.09. Jezernice - Prosenice 1:2 (1:0)            
Ne 30.09. Černotín - Dukla Hranice 2:4 (1:2)            
Ne 30.09. Horní Nětčice - Drahotuše 1:0 (0:0)            
9.kolo            
So 06.10. KMK Přerov - Skalička 3:0 (0:0)            
So 06.10. Drahotuše - Žákovice 2:1 (1:1)            
So 06.10. Prosenice - Horní Nětčice 1:2 (1:2)            
So 06.10. Dukla Hranice - Potštát 1:1 (0:0)            
Ne 07.10. Bělotín B - Černotín odloženo            
Ne 07.10. Lazníky - Jezernice 5:0 (1:0)            
10.kolo            
So 13.10. Žákovice - Prosenice 4:0 (2:0)            
Ne 14.10. Jezernice - Dukla Hranice 3:1 (3:0)            
Ne 14.10. Bělotín B - KMK Přerov 1:3 (1:3)            
Ne 14.10. Skalička - Drahotuše 6:2 (1:1)            
Ne 14.10. Černotín - Potštát 1:2 (0:1)            
Ne 14.10. Horní Nětčice - Lazníky 1:2 (0:2)            
11.kolo            
So 20.10. KMK Přerov - Černotín 8:0 (3:0)            
So 20.10. Drahotuše - Bělotín B 3:3 (1:0)            
So 20.10. Prosenice - Skalička 0:3 (0:0)            
So 20.10. Dukla Hranice - Horní Nětčice 2:2 (2:2)            
So 20.10. Potštát - Jezernice 5:5 (2:3)            
Ne 21.10. Lazníky - Žákovice 2:5 (2:2)            
1.kolo            
So 27.10. Žákovice - Dukla Hranice 8:1 (4:1)            
So 27.10. KMK Přerov - Drahotuše odloženo            
So 27.10. Skalička - Lazníky 3:3 (1:2)            
Ne 28.10. Jezernice - Černotín 4:0 (3:0)            
Ne 28.10. Bělotín B - Prosenice odloženo            
Ne 28.10. Horní Nětčice - Potštát 5:2 (1:0)            
2.kolo            
So 03.11. Prosenice - KMK Přerov 2:5 (1:2)            
So 03.11. Dukla Hranice - Skalička 2:6 (2:0)            
So 03.11. Potštát - Žákovice 1:5 (1:3)            
Ne 04.11. Jezernice - Horní Nětčice 2:3 (2:2)            
Ne 04.11. Černotín - Drahotuše 1:2 (0:1)            
Ne 04.11. Lazníky - Bělotín B 0:4 (0:2)            
13.kolo            
So 13.04. Drahotuše - Černotín 4:2 (2:0)            
So 13.04. KMK Přerov - Prosenice 0:3 (0:1)            
So 13.04. Skalička - Dukla Hranice odloženo            
So 13.04. Žákovice - Potštát 7:1 (5:0)            
Ne 14.04. Bělotín B - Lazníky 2:00:00            
Ne 14.04. Horní Nětčice - Jezernice 7:1 (6:1)            
14.kolo            
So 20.04. Potštát - Skalička 0:3 (0:3)            
So 20.04. Dukla Hranice - Bělotín B 3:0 (1:0)            
So 20.04. Prosenice - Drahotuše 7:0 (6:0)            
Ne 21.04. Jezernice - Žákovice 0:6 (0:0)            
Ne 21.04. Černotín - Horní Nětčice 2:4 (0:2)            
Ne 21.04. Lazníky - KMK Přerov 4:2 (0:0)            
15.kolo            
So 27.04. Prosenice - Černotín 7:0 (4:0)            
So 27.04. KMK Přerov - Dukla Hranice 0:4 (0:1)            
So 27.04. Skalička - Jezernice 4:0 (2:0)            
So 27.04. Žákovice - Horní Nětčice 2:2 (1:0)            
Ne 28.04. Bělotín B - Potštát 4:0 (4:0)            
Ne 28.04. Lazníky - Drahotuše 2:2 (1:2)            
12.kolo            
St 01.05. Černotín - Jezernice 3:00:00            
St 01.05. Potštát - Horní Nětčice 4:1 (2:0)            
St 01.05. Dukla Hranice - Žákovice 4:3 (2:2)            
St 01.05. Lazníky - Skalička 5:0 (1:0)            
St 01.05. Prosenice - Bělotín B 2:2 (0:0)            
St 01.05. Drahotuše - KMK Přerov 1:4 (1:1)            
16.kolo            
So 04.05. Potštát - KMK Přerov 0:1 (0:1)            
So 04.05. Dukla Hranice - Drahotuše 2:5 (0:3)            
Ne 05.05. Jezernice - Bělotín B 2:2 (2:1)            
Ne 05.05. Černotín - Žákovice 2:4 (1:1)            
Ne 05.05. Horní Nětčice - Skalička 2:4 (2:2)            
Ne 05.05. Lazníky - Prosenice 1:1 (0:0)            
17.kolo            
So 11.05. Prosenice - Dukla Hranice 7:3 (3:0)            
So 11.05. Drahotuše - Potštát 3:1 (1:1)            
So 11.05. KMK Přerov - Jezernice 3:2 (1:2)            
So 11.05. Skalička - Žákovice 0:1 (0:1)            
Ne 12.05. Bělotín B - Horní Nětčice 6:3 (5:1)            
Ne 12.05. Lazníky - Černotín 5:1 (2:0)            
18.kolo            
So 18.05. Žákovice - Bělotín B 2:1 (1:1)            
So 18.05. Potštát - Prosenice 3:3 (2:2)            
So 18.05. Dukla Hranice - Lazníky 2:0 (0:0)            
Ne 19.05. Jezernice - Drahotuše 5:1 (0:0)            
Ne 19.05. Černotín - Skalička 1:4 (1:3)            
Ne 19.05. Horní Nětčice - KMK Přerov 1:4 (0:2)            
19.kolo            
So 25.05. Dukla Hranice - Černotín 7:1 (3:0)            
So 25.05. Prosenice - Jezernice 5:0 (2:0)            
So 25.05. Drahotuše - Horní Nětčice 3:2 (0:1)            
So 25.05. KMK Přerov - Žákovice 2:3 (1:1)            
Ne 26.05. Bělotín B - Skalička 4:2 (2:1)            
Ne 26.05. Lazníky - Potštát 2:0 (1:0)            
20.kolo            
So 01.06. Skalička - KMK Přerov 0:1 (0:0)            
So 01.06. Žákovice - Drahotuše 3:00:00            
So 01.06. Potštát - Dukla Hranice 0:1 (0:0)            
Ne 02.06. Jezernice - Lazníky 1:2 (0:1)            
Ne 02.06. Černotín - Bělotín B 1:2 (0:2)            
Ne 02.06. Horní Nětčice - Prosenice 2:2 (0:2)            
21.kolo            
So 08.06. Potštát - Černotín 2:4 (0:3)            
So 08.06. Dukla Hranice - Jezernice 9:3 (4:3)            
So 08.06. Prosenice - Žákovice 4:2 (1:1)            
So 08.06. Drahotuše - Skalička 2:2 (2:0)            
So 08.06. KMK Přerov - Bělotín B 1:0 (1:0)      
Ne 09.06. Lazníky - Horní Nětčice 6:0 (1:0)            
22.kolo      
So 15.06. Skalička - Prosenice 4:0 (2:0)            
So 15.06. Žákovice - Lazníky 3:2 (1:2)            
Ne 16.06. Jezernice - Potštát 1:1 (1:1)            
Ne 16.06. Bělotín B - Drahotuše 5:2 (3:2)            
Ne 16.06. Černotín - KMK Přerov 0:2 (0:1)            
Ne 16.06. Horní Nětčice - Dukla Hranice 3:2 (1:1)