2.kolo
So 16.08.   Býšk./HÚ - Opatovice B   1:0 (0:0)
So 16.08.   Skalička - Domaželice   4:1 (1:1)
So 16.08.   Stará Ves - Lazníky   4:2 (2:2)
So 16.08.   Újezdec - Želatovice B   0:1 (0:1)
Ne 17.08.   Soběchleb - Hustopeče   2:1 (1:0)
Ne 17.08.   Bochoř - Brodek u Přerova B   2:4 (1:2)
Ne 17.08.   Lobodice - Lipník n. B. B   6:1 (2:1)
3.kolo
So 23.08.   Želatovice B - Soběchleb   3:0 (2:0)
So 23.08.   Lazníky - Bochoř   3:3 (2:1)
So 23.08.   Brodek u Přerova B - Skalička   4:2 (2:2)
Ne 24.08.   Domaželice - Býšk./HÚ   1:2 (1:0)
Ne 24.08.   Opatovice B - Újezdec   5:2 (1:2)
Ne 24.08.   Hustopeče - Lobodice   1:1 (1:1)
Ne 24.08.   Lipník n. B. B - Stará Ves   2:2 (1:0)
4.kolo
So 30.08.   Opatovice B - Domaželice   3:3 (1:3)
So 30.08.   Býšk./HÚ - Brodek u Přerova B   2:3 (1:1)
So 30.08.   Skalička - Lazníky   5:1 (1:1)
So 30.08.   Bochoř - Lipník n. B. B   3:0 (1:0)
So 30.08.   Stará Ves - Hustopeče   5:1 (2:0)
So 30.08.   Lobodice - Želatovice B   4:4 (3:3)
So 30.08.   Újezdec - Soběchleb   6:0 (4:0)
5.kolo
So 06.09.   Brodek u Přerova B - Opatovice B   2:2 (1:1)
So 06.09.   Domaželice - Újezdec   2:1 (0:1)
So 06.09.   Lazníky - Býšk./HÚ   0:5 (0:1)
So 06.09.   Lipník n. B. B - Skalička   1:5 (0:2)
So 06.09.   Hustopeče - Bochoř   4:0 (1:0)
So 06.09.   Želatovice B - Stará Ves   1:2 (0:0)
So 06.09.   Soběchleb - Lobodice   1:3 (0:2)
6.kolo
So 13.09.   Újezdec - Lobodice   3:1 (0:1)
So 13.09.   Stará Ves - Soběchleby   2:0 (1:0)
So 13.09.   Bochoř - Želatovice B   1:7 (1:2)
So 13.09.   Skalička - Hustopeče   1:1 (1:0)
So 13.09.   Býšk./HÚ - Lipník n. B. B   3:1 (1:0)
So 13.09.   Opatovice B - Lazníky   4:0 (2:0)
So 13.09.   Domaželice - Brodek u Přerova B   1:4 (1:1)
7.kolo
So 20.09.   Brodek u Přerova B - Újezdec   2:6 (1:4)
So 20.09.   Lazníky - Domaželice   0:3 (0:2)
So 20.09.   Lipník n. B. B - Opatovice B   1:2 (0:1)
So 20.09.   Hustopeče - Býšk./HÚ   3:1 (2:1)
So 20.09.   Želatovice B - Skalička   1:3 (1:2)
So 20.09.   Soběchleb - Bochoř   2:0 (0:0)
So 20.09.   Lobodice - Stará Ves   3:1 (1:1)
8.kolo
So 27.09.   Újezdec - Stará Ves   2:0 (2:0)
So 27.09.   Bochoř - Lobodice   2:1 (1:1)
So 27.09.   Skalička - Soběchleb   5:2 (2:1)
So 27.09.   Býšk./HÚ - Želatovice B   2:1 (2:0)
So 27.09.   Opatovice B - Hustopeče   3:0
So 27.09.   Domaželice - Lipník n. B. B   2:2 (2:2)
So 27.09.   Brodek u Přerova B - Lazníky   1:5 (0:2)
9.kolo
So 04.10.   Lazníky - Újezdec   1:3 (1:1)
So 04.10.   Lipník n. B. B - Brodek u Přerova B   2:1 (1:0)
So 04.10.   Hustopeče - Domaželice   0:4 (0:4)
So 04.10.   Želatovice B - Opatovice B   1:1 (1:0)
So 04.10.   Soběchleb - Býšk./HÚ   1:2 (1:1)
So 04.10.   Lobodice - Skalička   1:3 (1:2)
So 04.10.   Stará Ves - Bochoř   4:0 (3:0)
10.kolo
So 11.10.   Újezdec - Bochoř   6:0 (1:0)
So 11.10.   Skalička - Stará Ves   3:0 (2:0)
So 11.10.   Býšk./HÚ - Lobodice   6:1 (4:0)
So 11.10.   Opatovice B - Soběchleb   2:1 (0:0)
So 11.10.   Domaželice - Želatovice B   2:4 (0:2)
So 11.10.   Brodek u Přerova B - Hustopeče   0:1 (0:0)
So 11.10.   Lazníky - Lipník n. B. B   7:0 (3:0)
11.kolo
So 18.10.   Lipník n. B. B - Újezdec   1:1 (1:1)
So 18.10.   Hustopeče - Lazníky   0:3 (0:1)
So 18.10.   Želatovice B - Brodek u Přerova B   7:2 (6:0)
So 18.10.   Soběchleb - Domaželice   0:3 (0:1)
So 18.10.   Lobodice - Opatovice B   4:3 (3:1)
So 18.10.   Stará Ves - Býšk./HÚ   2:7 (1:4)
So 18.10.   Bochoř - Skalička   3:2 (1:1)
12.kolo
So 25.10.   Újezdec - Skalička   2:0 (0:0)
So 25.10.   Býšk./HÚ - Bochoř   4:0 (1:0)
So 25.10.   Opatovice B - Stará Ves   3:0 (0:0) kontumace
So 25.10.   Domaželice - Lobodice   5:0 (2:0)
So 25.10.   Brodek u Přerova B - Soběchleb   6:2 (3:1)
So 25.10.   Lazníky - Želatovice B   1:3 (1:2)
So 25.10.   Lipník n. B. B - Hustopeče   3:1 (1:0)
13.kolo
So 01.11.   Hustopeče - Újezdec   3:0 (0:0)
So 01.11.   Želatovice B - Lipník n. B. B   0:2 (0:1)
So 01.11.   Soběchleb - Lazníky   1:2 (1:0)
So 01.11.   Lobodice - Brodek u Přerova B   3:2 (2:0)
So 01.11.   Stará Ves - Domaželice   3:1 (2:0)
So 01.11.   Bochoř - Opatovice B   0:2 (0:1)
So 01.11.   Skalička - Býšk./HÚ   1:2 (0:2)
1.kolo
So 08.11.   Býšk./HÚ - Újezdec   0:2 (0:1)
So 08.11.   Lazníky - Lobodice   4:2 (1:1)
So 08.11.   Brodek u Přerova B - Stará Ves   3:5 (3:2)
Ne 09.11.   Domaželice - Bochoř   5:0 (2:0)
Ne 09.11.   Opatovice B - Skalička   1:0 (0:0)
Ne 09.11.   Hustopeče - Želatovice B   2:1 (0:1)
Ne 09.11.   Lipník n. B. B - Soběchleb   6:6 (2:1)